Úvod Prima nápady Jak správně impregnovat

Jak správně impregnovat

Podívejte se, co může nano impregnace ISOKOR® pro Vás udělat

Žít zdravě v suchu a čistotě

Unikátní a vysoce účinný systém ochrany nanotechnologickými přípravky ISOKOR® zušlechťuje povrch materiálu a tím také mimořádně prodlužuje jeho životnost. Na ošetřovaný povrch se pevně naváže neviditelná ochranná vrstva nanočástic ISOKORu. Takto ošetřená plocha odpuzuje vodu, olej a zůstává čistá bez plísní, bakterií a mechů. Zachová si vzhled novosti a výrazně se snižují náklady na její údržbu. Silný vodě odpudivý "lotosový" efekt vytváří účinnou samočisticí schopnost ošetřeného materiálu.

Chemické vazby přípravku nano impregnace ISOKOR® s ošetřeným povrchem jsou tak pevné, že počasí a jiné nepříznivé vlivy prostředí nenaruší jejich stabilitu. (Vazby jsou odolné vůči posypové soli, kyselinám, zásadám a rozpouštědlům.)

Ošetřený povrch neztrácí prodyšnost. Účinné složky ISOKOR® vytvoří strukturu, jejíž mezery jsou dostatečně velké na neomezený přechod vodní páry a plynů.

Společnost ISOKOR s.r.o. využívá jedinečný systém vysoce účinné celoživotní ochrany povrchů použitím výrobků ISOKOR PROFI & ISOKOR REVIVER s pozitivním vlivem na ekonomiku a ekologii.

GREEN PRODUKT

Ošetřený povrch je bezpečný pro zdraví člověka a může přijít do kontaktu s potravinami. Například ISOKORem chráněna textilie je absolutně zdraví neškodná i pro kojence.

Jak funguje ISOKOR®

Příkladem jsou vlastnosti lotosového listu. Jeho povrch je silně vodoodpudivý, díky čemuž se na něm velmi těžko udrží nečistota. Pokud přece, tak po prvním dešti ji odstraní dešťová voda. Podobné vlastnosti získá povrch ošetřený přípravky ISOKOR®.


Princip je v nanesení nanočástic na povrch materiálu, kde se po aplikaci částice rovnoměrně a pevně navážou na ošetřovaný materiál a úplně, ale neviditelně pokryjí jeho plochu. Výsledkem je dokonalá neviditelná impregnace, která znemožňuje pevné uchycení nečistot a jejich proniknutí do hloubky struktury materiálu. Zároveň zůstávají zachovány paropropustné vlastnosti materiálu. Díky tomu je výsledná ochranná vrstva odolná proti působení vlhkosti a mrazu. Stabilitu neovlivní ani časté střídání teplot, nebo působení chemických látek.

Použitím ISOKORu se vzhled materiálu nemění . Ale například obyčejná vápenocementová omítka získá neobyčejné vlastnosti - stává se voděodpudivou, dýchá, je dlouhodobě stabilní a trvanlivá.

Kromě zdravého stylu přináší ISOKOR® i významné ekonomické výsledky - zásadně prodlužuje životnost a kvalitu materiálů. Ošetřená plocha, na rozdíl od neošetřené, podstatně změní své vlastnosti. Zvětrávání a koroze materiál už neohrožuje. Při ošetření povrchu produkty řady PROFI a údržbou povrchu přípravky REVIVER zajistíme trvalou a spolehlivou ochranu materiálu ve stavu novosti. Stárnutí ošetřeného materiálu se významně zpomalí. Takto se řada ISOKOR PROFI & ISOKOR REVIVER stává velmi důležitým ekonomickým činitelem. Používáním ISOKORu změníme zásadním způsobem financování a zejména údržbu staveb. Prodloužení životnosti tradičních stavebních materiálů bude mít v budoucnu významný vliv nejen na finanční zdroje drobných stavebníků, ale zejména na výrazné šetření veřejných zdrojů.

Podobně jako u stavebních materiálů životnost ve stavu novosti významně prodloužíme i u ostatních povrchů. Karoserie automobilů, lodě, vlaky, letadla, wellness, domácnosti. Ošetřený povrch radou PROFI a udržovaný systémem REVIVER vytváří postupně povrch nádherného vzhledu. Čistý, odolný vůči chemikáliím a nečistotám, zcela neškodný. Takto ošetřený automobil užíváme během jeho životnosti ve vzhledu novosti s dokonalým "diamantovým" povrchem . Koupelny, toalety, sprchové kouty udržujeme v perfektní čistotě, bez plísní a bakterií, bez jakékoliv šance poškodit povrch vodním kamenem. Čištění a údržba je jednoduchá bez námahy a zbytečných finančních nákladů na množství chemikálií. Čistě, v suchu a zdravě. To je ISOKOR®.

© 2021, Amila s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky